ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ από 16 έως 20 Σεπτεμβρίου 2024

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου, 2024

Γνωστοποιείται ότι οι φοιτητές του Τμήματος Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών  για να παρουσιάσουν την πτυχιακή τους πρέπει:

Να έχουν εξετασθεί με επιτυχία σε όλα μαθήματα, υποχρεωτικά και επιλογής

-Να έχουν συμπληρώσει δέκα (10) εξάμηνα φοίτησης υποχρεωτικά

– Να είχαν υποβάλει  ηλεκτρονικά (από το ακαδημαϊκό τους email) σχετική αίτηση στη Γραμματεία του Τμήματος,  προκειμένου να διενεργηθεί ο  έλεγχος  για την επιτυχή εξέταση των μαθημάτων των εξαμήνων, πριν από την παρουσίαση των Διπλωματικών Εργασιών.

-Να επιστρέψουν στα εργαστήριά τους τυχόν εξοπλισμό που έχουν δανειστεί κατά την διάρκεια των σπουδών τους

– Να επιστρέψουν στην βιβλιοθήκη ότι συγγράμματα έχουν δανειστεί και να καταθέσουν τον έντυπο κατάλογο της διπλωματικής Εργασίας.

Παρακαλούνται επίσης οι φοιτητές να συμπληρώσουν τα επισυναπτόμενα αρχεία και να τα παραδώσουν σε στικάκι στην κ. Αλίκη Μαρτζοπούλου, ΕΔΙΠ, στο 5ο Εργαστήριο Ζωγραφικής την Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου και ώρες 10-13 ή την Τρίτη 1 Οκτωβρίου ώρες 10-14.

Για την παράδοση δεν είναι απαραίτητη η δική τους παρουσία σε περίπτωση που αδυνατούν, αλλά μπορεί και τρίτο πρόσωπο να τα παραδώσει.